Alüminyumcu - Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemleri İstanbul

 
  C 60 (önden ve arkadan çıtalı sistem) :

Derinlik : 60 mm.        

Boşluk Derinliği : 60 Mks.

Yüzey Genişlik :50 mm.
 

      - C 60 modeli piyasada en çok bilinen ve kullanılan alüminyum profil modelidir. Birçok markanın muadil profilleri mevcuttur. Hem içten hem de dıştan çıtalı olduğu için yüksek veya malzeme nakliyatının sorun oluşturabileceği mekanlarda her iki taraftan da cam montajına olanak sağlar. Zarif görünümü, optimal birim maliyeti ve montaj kolaylığı sayesinde pek çok uygulamacı firma tarafından tercih edilmiş, bu sayede geçen zaman içinde çok tanınan ve kullanılan bir profil haline gelmiştir. 2 mm, 1,8 mm ve 1,5 mm. olmak üzere farklı et kalınlıklarında üretilir.

     - Aldox alüminyum doğrama profili, en alt seviyedeki profil segmentini oluşturmakla birlikte piyasadaki kullanım miktarı hiç de azımsanacak miktarda değildir. Tabiiki bunun sebebi zaman zaman 1,1 mm. kadar düştüğü görülen profil et kalınlığı ve yoğunluğunun da etkisiyle maliyetinin düşük olmasıdır.

 

 

İstediğiniz ölçülerde alüminyum doğrama ve diğer sistemlerle ilgili bilgi ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede cevaplandırılacaktır.

ALÜMİNYUM DOĞRAMA
ALÜMİNYUM KEPENK SİSTEMLERİ
ALÜMİNYUM KÜPEŞTE SİSTEMLERİ

                                                                                   design by gezer

                                           .: Anasayfa        .: Hakkımızda        .: Ürünler         .: İletişim

Alüminyumcu - Alüminyum Kapı & Pencere - balkon camlama

Alüminyum Kapı

Alüminyum Doğrama

Fotoselli Kapı

Alüminyum Küpeşte

Alüminyum Kepenk

Alüminyumcu